تماس با کاور گاردین

بی صبرانه منتظر شنیدن نظرها و پیشنهادهای شما هستیم. لطفا درصورت وجود هرگونه سوال یا مشکل با سرویس پشتیبانی کاور گاردین تماس بگیرید.

ساعات کار پشتیبانی همه روزه 9 الی 21


۰۹۰۵۳۷۶۸۲۵۲

پرسش یا پیام خود را ارسال کنید
  سؤالات متداول مشتریان

  آیا می‌توانم بدون ثبت‌نام یا داشتن حساب کاربری سفارش خود را ثبت کنم؟

  بله برای ثبت سفارش لازم نیست بر روی سایت یک حساب کاربری داشته باشید. به عنوان کاربر مهمان میتوانیناز سایت خرید کنین ولی ایجاد حساب کاربری بر روی سایت فروشگاه کاور گاردین بسیار ساده می‌باشد. (راهنمای کامل ایجاد کاربری)

  چگونه می‌توانم سفارش ثبت کنم؟

  برای خرید ازفروشگاه کاور گاردین پس از ایجاد حساب کاربری یا ورود به حساب کاربری خود، کالای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایید، سپس برای تکمیل سفارش، اطلاعات گیرنده سفارش و آدرس خود را وارد‌نمایید، پس از انتخاب روش و زمان ارسال، نحوه پرداخت خود را انتخاب نمایید و سفارش خود را تکمیل کنید. (راهنمای کامل ثبت سفارش)

   

  آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

  بله در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌توانید سفارش خود را ثبت‌نمایید، توجه داشته باشید سفارش‌هایی که در ساعات و روز‌های غیر‌کاری ثبت می‌شوند، در اولین روز کاری بعدی بر اساس الویت مورد پردازش قرار می‌گیرند.

  آیا امکان تغییر سفارش پس از نهایی‌کردن سفارش وجود دارد؟

  خیر، پس از ثبت نهایی سفارش امکان هیچ‌گونه تغییر در سفارش وجود نخواهد داشت.

  نمی‌دانم چطور خرید خود را تکمیل کنم!

  پس از انتخاب کالای مورد خود با کلیک بر روی دکمه تکمیل سفارش می توانید سفارش خود را تکمیل و به صفحه تسویه حساب رفته و پرداخت خود را انجام دهید.

  چگونه می‌توانم سفارش خود را لغو کنم؟

  برای لغو سفارش با واحد خدمات پس از فروش فروشگاه کاور گاردین تماس بگیرید، همکاران ما راهنمایی‌ها و اقدامات لازم برای انجام درخواست شما را در دستور کار خود قرار می‌دهند.